Maskotek blogu         Tajemná síla klanu 1.Díl...Ninja (new-sobota 5.6.2010) 


                                                                                      

Únor 2010

Ikuto- picty

26. února 2010 v 15:07 | Niya Higurashi Kuchiki
zbytek perex XD

Short Story of Love

26. února 2010 v 14:58 | Niya Higurashi
Uahahaaaaaaaaaaaa no tak dávám vám sem novou povídku, takovou krátkou jak teďjsi ji můete přečíst,

"Nanao-chaan" "Ano kapitáne?" "Nanao-chaaaaaaaaaan!" "NO?" "Naanao-chaaaaaaaaaaaaaaan!" "CO se sakra děje."vybouchla už vzteky Nanao a trásla se zlostí. "Nic." Prohodil jako by nic, pžehlížeje to, že jeho poručice se chvěje zlostí."Sedni si tu ke mě a dedj si se mnou sake" "Ani nápad, nehledě na to že už jste toho zřejmě dost vypil sám." "No taak sedni si tu ke mě a daj si taky." "Ani nápad."Odporovala. "No tak si tu ke mě aspoň sedni." "Tak fajn."Chystala se usednout oproti němu,ale on ji zarazil. "Sedni si vedle mě." promluvil lasavým, střízlivým hlasem. "Dobrá."
Opateně jí položil ruku kolem pasu. Stejně ji tam moc dlouho neudržela a sjela mu na její zadek.Na čele jí znovu začal naskakovat žíla. "No tak Nanao, nebuď tak napružená, budeš mít vrásky pokukd se budeš takhle rozčilovat." "Já nejsem napržená, vy jste drzý." Shunsui se dlouze napil sake, povzdechl si a padl jí do klína jak pytel cementu. "Kapitáne!" vypískla. Začal zhluboka oddechovat. Lehce vzdechla. "Nanao, neměla by jsi se tak stranit mužů" "Prosím?!" "Vidím to na tobě, skrýváš v sobě pocity a uvnitř tě to hrozně bolí. Na tvái jí viděl překvapený výraz. Stáhl si klobouk do čela. Ona oddechla. "Mám odjem že jsem na něco přišel, ale ty si to nehcceš připustit."Nadzvednuv okraj klbouku se na ni se zvednutým občí zvědavě podíval. SKlopila zrak,ale tím docílila jen otho, že mu hleděla přímo do očí. "Fajn, máms trach, že něco podělám, proto raději veškeré city držím v sobě, víte jaký je to pocit když někomu řeknete co k němu cítíte a on se jen otočí vrátka. Jste spokojený s odpovědí? Dokážete di představit, jak moc to bolí když někdo na okm vámt ak záleží vás prakticky ignoruje, jen má na vás úchylné narážky a snaží se vás jen doráhnout do postele, dokážete si představit, jkaé to je když něk´do koho milujete se k vám otáčí zády?!" "Nanao, vždyť tohle mi děláš v jednom kuse." Z široka otevřel oči. "CO vám, dělám neustále?" "Když tě popoichuju otáčíš se ke mě zády a odcházíš a když jsem tě chtěl políbit tak jsi mě flákla tou děsnou bichlí, nechápu jak ji sebnou můžeš pořád nosit." "Vždyť vy mi taky nedáte chvíli pokoj, nemůžu si k vám normálně sednout aniž by jste mi hned sahal na zadek a neustále se mě snažil dotáhnout do postele." "Huh? Nanao, možná ti tno tak, připadá,ale mě nejde jen o to jendo,jen mě baví tě popichovat. Ale ještě jedna otázka."Jeho hlas byla až neuvěřitelně střízlivý a vážný. "Kdo je to oten koho miluješ?""CO?"vpyískla znovu a snažila se uhnout pohledem, nepodařilo se jí to. "Ale , to já přece, no, tka fajn, kdo asi? můžete hádat třikrát. " "Byakuya?" Nanao jen vytřeštila nevěřícně oči "Kempachi?" To ji málem dostalo do vývrtky. "Kapitáne, kolik jste toho proboha vypil?" "Ha už vím, bude to Juushiro." "Ne, kapitán Ukitake, je sicec milý a pozorný,ale on to rozhodně není." "Tak vzhledem k tomu, že už jsem vyčerpal veškeré možnosti mi to musíš říct." "Tak dobrá, etn do koho jsem se zamilovala jste vy."Vydechla ajkoby s úlevou, ale zároveň jí na srdce padl další kámen. "Jak se říká, jednostraná láska je vždy výhodná, když to rupne, vždy za všechno může ten druhý,ale myslím , že to není náš případ co myslíš Nanao?" "Já.., to musíte vědět vy," "Já myslím, že to není nnáš případ.Co ty myslíš Nanao?" Zcela si zvednul klobouk z očí. "Myslím, že ne." Jemně se usmála. Natáhl k ní ruku, kteoru jí polložil na tvář dlouze ji políbil.


Nový desing

19. února 2010 v 21:28 | San-chan |  Oznamy
Tak mám nový desing od Lan Lain z blogu http://lan-lain.blog.cz.Tak snad se líbí.musím jít ahojky

Ohayoo Minnaaaaaaaaaaa

18. února 2010 v 20:53 | Niya Higurashi Kuchiki
Tak hlásím se, teda není to San Jsem to Já Niya Higurashi někteří mě znáte nejspíš pod mím starým jménem Caarmen Hatake jsem tu jako záskok za San, než bude mít povolenej Pc cožli bude pokud to pujde špatně na konci pololetí, jíá vím že San nemůžu nahradit,ale pokuím se v jejích povídkách pokračovat nebudu ale sem tam vám sem hodím nějakou svou, třeba se vám budou líbit, jinak můj web pokud by jste chtěli je www.sakura.blog.cz no nicjsem Sanino SB a kaamarádka...z druhýho konce republiky no nic ta doufám že vám budu jako záskok stačit