Maskotek blogu         Tajemná síla klanu 1.Díl...Ninja (new-sobota 5.6.2010) 


                                                                                      

Červen 2010

Třídění skončilo!!!

14. června 2010 v 19:44 | San-chan
Takže...třídění Sb skončilo a celkem se to tady vylidnilo,ale tak přibyli další tak to snad nějak přežiju =DDTady jsou jména s odkazama...Skontrolujte a pokud tam nejste tak se můžete znova přihlásit jako nové SB...Tady:+Nové SBNemyslím si,že bych trpěla akutním nedostatkem SB....tak Sayonarááá

Nové eSBéčko Lan-Lain(One-san)

7. června 2010 v 20:31 | San-chan |  Nezařazené Věcičky
Tak další nové eSBéčko,které se přidalo je moje nejmilejší Onee-san.Sem ráda,že se zapsala a hned jí jdu připsat na dlooooouhej seznam SB.Diplomek dodám pak...hih....nechce se mi xD

Desingy,které možná někdo bude chtít

7. června 2010 v 19:32 | San-chan |  Nezařazené Věcičky
No ... moje Onee-san dělá desingy.Jenomže se jí jaksi nechce to dávat na blog,ale jsem tady ještě já a budu je dávat sem.Teda já jsem hodná co??( xD )Tak jo teda tady je první desing,který Onee-san udělala.A takhle si ho můžete obědnat:
Jméno(Název desingu)
Blog
Heslo

a to všechno na email: lan-lain@seznam.cz

Nebojte se,že by se vám něco stalo s blogem.To u mě a mojí Onee-san nehrozí.Věřte mi!!!

tady je ten desing:

 SasuSaku
Desing číslo 2:
SasuNaru
Ryan Nové SB

6. června 2010 v 20:20 | San-chan
Tak mám nové SBčko(no ono není až tak nové my sme už byli SB,ale tk to se přežije že??!!!xD)Zatím si neřekl co chce na diplom,ale až si řekne tk já ten diplom sem dodám.Tak tady je odkaz:


Tajemná Síla klanu 1.Díl...Ninja

5. června 2010 v 12:18 | San-chan
Tak první díleček nové povídky,kterou píšu sama.Já jenom doufám,že se bude líbit a nebudete nad ní ohrnovat nos.
Pod perexem:


Naruto obrázečky

4. června 2010 v 22:50 | San-chan

naruto a sakura a sasuke

Sasuke a Itachi a jejich rodiče(rodina)

Naruto

Pro ty,kteří ještě nejsou SB,ale chtějí být

4. června 2010 v 21:25 | San-chan
Tak a ti,kteří ještě nejsou moje eSBénka,ale rádi by se jimi stali je tady přihlašovací formulář:

Jméno(přezdívka)
Blog
Proč chceš být SB

Třídění eSBének

4. června 2010 v 21:15 | San-chan
Bohužel lidi.Po tak dlouhé době sem se rozhodla,že si trochu protřídím eSBénka.Ten kdo chce zůstat mím eSBénkem at napiše do 13.6.2010 do komentářů tohle:

Jméno
Blog
Proč chceš být SB

Gomene,ale je to potřeba.Rosario to Vampire-Obrázky

4. června 2010 v 13:23 | San-chan

Rosario to Vampire-Recenze

4. června 2010 v 13:20 | San-chan
Aono Tsukune, patnáctiletý mladík se má stát středoškolákem. Bohužel, neudělal přijímačky. Navzdory tomu se stává studentem záhadné akademie Youkai.

 Jakmile projede tunelem, který tuto akademii spojuje s okolním světem, jeho život se změní. A to rovnou o 180°. Okamžitě po příjezdu se seznámí s půvabnou dívkou neskutečné krásy, která se mu představí jako Akashiya Moka, upírka. Tsukune to nejdříve bere snad jako žert, po první vyučovací hodině o tom už začíná vážně pochybovat. Třídní učitelka s kočičíma ouškama a ocáskem všem přítomným žákům oznámila pravidla této školy. A jakmile se náš drahý Tsukune dovídá, že tato akademie je pouze pro monstra a lidé kteří sem vstoupí budou okamžitě zabiti, nemá daleko k psychickému zhroucení.

 Brzy své nové kamarádce odhalí svoji identitu. Je člověk. Moka-san je z toho krapet nesvá, ale záhy se to mezi nimi urovná. Tsukune prožívá mnohá setkání s nejrůznějšími démony, ve kterých jde kolikrát o krk nejen jemu ale i všem zúčastněným. Ale vždy se mu jakýmsi záhadným způsobem podaří Moce strhnout růženec z její hrudi a tím se uvolní její pravá osobnost, která je vždy zachrání. Strašlivý, hrůzostrašný upír. Legendární supermonstrum třídy S.
 A přestože je Tsukune jako člověk oproti monstrům velmi slabý, mnohé šarvátky krom Močiných kopů vyřeší i jeho "milá" slova. A tím získává nové přátele. Především dívky, které se do něj zamilují. Kdo ví, jestli to není jen tím, že voní jako člověk…
 A právě kvůli tomu, že voní jako člověk se dostane do velkých nesnází. Má být upálen, protože veškeré důkazy mluví proti němu! Tak schválně, dokáží ho jeho přátelé zachránit z hořící hranice? A podaří se jim porazit další legendární supermonstrum Yoko?
 Tento seriál vřele doporučuji. Je to další z mnoha školních příběhů, kterému nechybí vtip, napětí, úžasné scénky, dobrá kresba a vhodně zvolené zvukové kulisy.

Elfen Lied-Obrázky

4. června 2010 v 13:18 | San-chan
11085686.jpg
11911049.jpg

Elfen Lied-Recenze

4. června 2010 v 13:16 | San-chan
Seriál začína krvavým útokem hlaví hrdinky Lucy z výskumného a zároveň jakéhosi vezenského ústavu na jednom ostrove, kde se v podstate odohráva temer celý dej. Ne že by šlo o její krev, to ni, ale prinejmenšim polovicka z ochranky prijde o hlavu, nebo aspoň o nejake ty končetiny pripadne se rozdeli na dve polovicky. Kulka z obyčejných zbraní sa ji ani nedotkne. Nakonec se ji podarí utect, ale ešte predtým ji zasahne šspeciálni strela, po ktere padá do more.Na druhý den ji najdou na pláži Kouta se svoji sesternici Yukou, která je mimochodom do neho tajne zamilovana a ujmou se ji. Našťesti už to není ta vražednykě Lucy, ale jeji druhá osobnost Nyu, která je od ni úplne odlišná. V podstate neumi ani mluvit. Je velmi milá, verna a nenásilná. A nyní se vrátíme zpátky k Lucy. Je to diclonius. Jsou to stvorení které mají pozměněnou DNAa jejich hlavnám znakem jsou dva zretelné rohy které vyrůstají z hlavy. Je to jakýsy druh nemoci a mohou ji prenášet na jiné lidi. Tito mutanti dokážou na dalku manipulova s vecmi pomoci jaSamozrejme že po Lucy se okamžite rozbehne velke pátrani zamerane na její eliminaci. První pokus skončí nepříznivě pro stranu která ji pronásleduje a na scénu nastupuje druhý diclonius Nana, která je údajnou dcerou hlavního vedouciho ve výskumem zarizrení Kuramu. Pro sveho otcr je odhodlaná udelat cokolik - i zabit, hold je to ve skutočnosti velmi milé a nežné devče, které ale nemá poneti o venkovním světe. Pozná sr s naspět zmenenou Lucy a bojují na život a na smrt. Nana nejakým zázrakem prežíje, ale pricházi o končetiny. Dalšou postavou je malé devče Mayu, která utekla z domu, protože jí její nevlastní otec sexuálne zneužíval a matka se o ni nestarala. Jí se taky ujme Kouta s Yuko. Nakonec prichází tretí diclonius nazývaný číslo 35, který má najvětšé silu, i když je to ješte jen malé devčatko, ale v krutosti neprekonatelne prevyšuje aji hlavníhrdinku. Celý dej sa zvrtne tak, že k Rohové prichází i Nana, která hledáLucy, no nachází pouze její dobré ja Nyu a po menší výmene názorů zůstáva s nimi. Príbeh se postupne zamotává a na povrch se dostávají i spominky jednotlivých postav, které do sebe podivně zapadají a tvoří odpovedi na mnohé vytvorené otázky. Celá série ma prekvapiv           Na tomto seriále se mi líbilo samozdrejme kromě pekne kvalitní grafiky a dizajnu hlavne propracovanost osobností jednotlivých postav. Hold se mi zdalo že Kouta má na svůj vek velmi otcovské postaveni v teto spoločnosti. Na druhe strane jak jsem zjistil ke konci seriálu není se čemu divit. Postava Lucy na mne hluboko zapusobila hold je to v podstate záporný charakter. A človek s ňí musel aji soucitit. Je to tak jako v živote - aji ti nejhorší ľidi mají v sobe kousek dobrého a ti dobrí v sobe mají určite aji kousek zla.

Naruto Shippuuden-Obrázky

4. června 2010 v 13:14 | San-chan
http://img385.imageshack.us/img385/8200/119001f477230cp2.jpg
http://tn3-2.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/288/0/f/_naruto__time_jump_by_Pallid.jpg
http://animeclick.lycos.it/prove/serie/NarutoShippuuden/NarutoShippuuden15.jpg